Podpis kwalifikowany, a wniosek o zakup sprzętu komputerowego

Składanie wniosków o dofinansowania takie, jak np. o zakup sprzętu komputerowego dla samorządów, często wymaga posiadania podpisu kwalifikowanego, który pozwala na dokonanie bezpiecznej i w pełni legalnej transakcji. Aby złożyć wniosek o zakup sprzętu komputerowego, należy wywiązać się z poniższych etapów.

» Co gwarantuje podpis elektroniczny?
» Czy podpis elektroniczny da się podrobić?
» E-podpis a leasing

Wniosek o zakup sprzętu komputerowego – podpis elektroniczny

1. W pierwszej kolejności należy wypełnić wniosek o zakup sprzętu komputerowego. We wniosku tym powinny znaleźć się informacje takie, jak rodzaj oraz ilość sprzętu, jaki będzie zakupiony. Równie ważne jest podanie danych samorządu oraz osoby go reprezentującej.

2. Następnie do składanego wniosku należy dołączyć kopie dokumentów potwierdzających tożsamość osoby reprezentującej, jak również upoważnienie do pełnienia roli reprezentanta.

3. Po wypełnieniu wniosku oraz skompletowaniu wszystkich dokumentów, należy podpisać go podpisem kwalifikowanym. Podpis ten ma taką samą wartość, jak podpis odręczny i tym samym stanowi gwarancję, że dokument został podpisany przez osobę ku temu uprawnioną.

4. Na końcowym etapie owej procedury, należy wysłać wniosek i czekać na odpowiedź.

W całej procedurze najważniejszym punktem jest użycie podpisu kwalifikowanego, który jest niezbędny do tego, aby wniosek był brany pod uwagę. Jest to również znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.

Dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego dla samorządów daje możliwość wyposażenia się w niezbędny sprzęt. Właśnie w tym celu warto, aby wniosek został wypełniony zgodnie z założeniami programu.

Jak już zostało napisane powyżej – do złożenia wniosku niezbędne jest posiadanie podpisu kwalifikowanego. Pomoc w jego nabyciu oraz aktywacji znajduje się w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane podpisem kwalifikowanym.

____________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji w temacie zakupu kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Nasze biuro jest autoryzowanym Partnerem dostawcy usług zaufania i pomoże w przeprowadzeniu całego procesu nabycia e-podpisu.

 

Zostaw Komentarz